אדריכלים בקרית טבעון

עומדים לבנות בית בקרית טבעון ?
אני מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הבתים הפרטיים שתכננתי וביניהם בית פרטי בקרית טבעון, בית פרטי בתמרת ובית פרטי בטלאל.
המשרד שלי מציע ליווי אדריכלי כולל ומוקפד עבור תכנון בית חדש, הרחבת בית או שיפוץ בתים פרטיים בקרית טבעון.
התכנון מתבסס על צרכי הלקוח ומתחשב במאפייני סביבת המגורים.

היו סלקטיביים בשימוש בצבעים בבית. פלטת צבעים בהירים ואחידים מגבירה את תחושת המרחב והאור בחלל. הרצפה והריהוט יכולים להוות את "זריקות הצבע" הנדרשות בחלל.

כבר בתחילת תהליך התכנון, צרו לעצמכם טבלת אקסל שבה יירשמו כל סעיפי ההוצאות הצפויות, למרות שאתם עדיין לא יודעים מה הסכומים שיש לרשום בה. לאורך הדרך, תתמלא הטבלה אט אט ויתכן שאף יתווספו לה או יגרעו ממנה סעיפים. הקפידו לעדכן אותה בכל הוצאה קטנה כגדולה, זה יאפשר לכם לשלוט על המצב התקציבי שלכם בכל רגע, אחרת חלק ניכר מהכסף יעלם בלי שתבינו אח"כ לאן…

כשאתם בונים ו/או מעצבים בתקציב מוגבל, השקיעו במספר קטן של אובייקטים מיוחדים בבית, הם יזכירו לכם בכל יום את הערך המוסף לחיים.

איזון בחלל הוא גם נראה לעין וגם מורגש בגוף. ברגע שאתם מגיעים לאיזון, הזהרו מלהוסיף אלמנטים. במקום זאת, ניתן להחליף או לשדרג אותם.

אל תחסכו בתהליך התכנון. שכר האדריכל מהווה אחוזים בודדים בלבד מהתקציב הכולל של בניית הבית אך תכנון נכון עשוי לחסוך עשרות אחוזים מהעלות. קחו בחשבון שתכנון נכון ומוקפד דורש שעות רבות מאוד של עבודה. אדריכלית מנוסה יודעת עד כמה התהליך תובעני וכמה שעות עבודה הוא ידרוש ממנה ולא ניתן להגיע לכמות המחשבה התכנונית הנדרשת לתכנון מיטבי במספר קטן של שעות עבודה.

בטחו באינסטינקטים שלכם. אם התחלתם לעבוד עם אדריכל/ית ואינכם מרגישים נח עם התהליך כבר בתחילתו, אל תהססו להפסיק אותו ולשנות את בחירתכם.

לעולם אל תקשיבו למי שאומר לכם שאינכם יכולים להשתמש בדבר מחפצכם הישנים. החפצים הללו הם חלק מחייכם מסיבה זו או אחרת ותמיד ניתן למצוא דרך יצירתית או חכמה לשלב אותם.

אפילו בעת ביצוע של שינוי קטן בבית, כגון החלפת מטבח או שינוי חדר רחצה, עבודה עם אדריכלית תעשה את ההבדל הגדול. היא תציע לכם פתרונות שיביאו לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל הטמון בשינוי.

כדאי לערב אדריכלית כבר בעת בחירת המגרש, זה עשוי לחסוך לכם זמן רב וכסף. היא תציע לכם מגוון אפשרויות ותדון איתכם בפתרון המתאים והכלכלי ביותר עבורכם.

לפני שאתם ניגשים לתכנון ביתכם העתידי, או לשיפוץ ביתכם הנוכחי, ערכו לפניכם רשימה כתובה של המטרות שאתם מעוניינים להשיג בתום התהליך, מה הדברים שאתם אוהבים במצב הנוכחי ומה תרצו לשנות ומהו התקציב העומד לרשותכם.

בכל חלל, חישבו על יצירת מעגלים של תאורה מלמעלה כלפי מטה. החל בתאורת תקרה, דרך קירות, גופי תאורה על שולחנות ושידות וכלה בתאורת רצפה. זה ייצר שכבות של אור שמגבירות עומק ופרופורציה ומונעות מהחדר להראות שטוח.

רבים מאיתנו מעדיפים לחסוך בעלויות ההשקיה והטיפול בגינה, אולם יציקת משטחי חוץ ראויים וחיפויים בחומרי גמר, מיקרת מאוד את עלות הבניה. הפתרון הוא להשתמש באבני מדרך, חלוקי נחל, שבבי עץ וסוגי חיפוי נוספים שאינם מצריכים משטח יצוק ומבוסס מתחתם. אלו יתנו אופי לגינה ויעניקו מגוון מרקמים וצבע מבלי לדרוש טיפול ושימוש במים יקרים.

לטיפ הבא
אפשרויות שיתוף

נגישות