אודות אדריכלית שגית בן יהודה


בעלת משרד אדריכלים בצפון
מציעה תכנון אדריכלי כולל ומוקפד המתבסס על צרכי הלקוח ומתחשב במאפייני סביבת המגורים על היבטיה האקלימיים, הנופיים והאנושיים.
פעילה מזה כ-20 שנים כאדריכלית בצפון הארץ, אך גם במרכזה ובדרומה.
מעניקה ליווי קשוב ללקוח בכל שלבי התכנון האדריכלי, משלב הרכישה, דרך תכנון המבנה ועד לעיצוב פנים מפורט.

 

עובדות יבשות:
בוגרת מצטיינת בלימודי ארכיטקטורה בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון, משנת 2000.
בעלת משרד תכנון פרטי משנת 2003.
מרצה לתכנון אדריכלי ועיצוב בביה"ס להנדסאים בטכניון.
בעלת חברה לפיתוח משחקי חשיבה – ToySmart.
בוגרת לימודי מדעי בע"ח בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית.
מדריכת טיולים בעבר הרחוק.

 

פפרצ'י:
החל מהשנה השניה ללימודים ועד כשלוש שנים לאחריהם עבדתי כשכירה במשרדי אדריכלים מובילים ומעולים, שכל אחד מהם מתמחה ועוסק בתחומים שונים מעולם האדריכלות, כך שהמשכתי לצבור ניסיון וידע במגוון רחב של נושאים:
כסטודנטית עבדתי במשרד "אלול אדריכלות" בו עסקתי בעיקר בתכנון בתים פרטיים, תוספות בניה, תכנון מחדש של בניני משרדים, דירות ובתים פרטיים, עיצוב פנים, עיצוב מטבחים וריהוט.
עם סיום הלימודים עברתי לעבוד במשרדה של אדריכלית פרלה קאופמן המתמחה בעיקר בתכנון מבני ציבור. שם התחזק בי (בזכות פרלה) הצורך להשתתף ולעיתים אף ליזום השתתפות בתחרויות תכנון מסוגים שונים.
לבסוף הצטרפתי לצוות הגדול של "יעד אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ" , משרד רב תחומי שבו התאפשר לי לעסוק בתכנון שכונות מגורים בקיבוצים, בתי אבות, מפעלים, להשתתף בתחרויות, להתנסות בתכנון תבע"ות, תכניות מתאר ותכניות אב ולבנות הרצאות ופרזנטציות .

לאחר כשמונה שנות עבודה מאלפות כשכירה יצאתי לדרכי כאדריכלית עצמאית, המצליחה (לשמחתי) לשמור על עבודה אישית מול הלקוחות.
לפני 13 שנים החלטתי יחד עם שותפי לחיים להפוך תחביב לעיסוק והקמנו יחדיו את ToySmart, שותפות העוסקת בפיתוח, עיצוב וייצור של משחקי לוח, קופסא וקלפים.

לפני כשנתיים פניתי ללימודי קונדיטוריה בקורס המעמיק והנרחב ביותר הקיים בארץ – אצל אסטלה קורס ומשלב השתלמויות בבתי ספר מובילים בצרפת.
מסיום הקורס ועד היום הוספתי להתנסות בתחום בארץ ובאיטליה בעבודה מעשית ואני עוסקת בכך מעת לעת.

העיסוק בשלושת התחומים יחדיו מאפשר לי ליהנות מהשפעתם ההדדית, שכן, מה היא ארכיטקטורה אם לא משחק חשיבה למציאת השילוב הנכון והטוב בין מגוון נושאים ומרכיבים והקפדה על הפרטים הקטנים ליצירת תוצר נכון ומרהיב, מה היא קונדיטאות אם לא תכנון מדוקדק של מוצר מתוך הבנת המרכיבים שלו ויצירת שילוב מעולה מבחינת טעם וחזות ומה הוא משחק חשיבה אם לא ארכיטקטורה של גירויים לנפש.

 

מילים גדולות:

 רב תחומיות        הטוב מכל העולמות        שילוב

 העצמת איכויות        פתרון בעיות       עבודה אישית

 סיבה לכל קו          האדם הוא תבנית נוף מולדתו

sagit

 
 
אפשרויות שיתוף

נגישות