בלוג אדריכלות


דלתות פנים

תפקידה של הדלת כמעט מובן מאליו אך בכל זאת ראוי להקדיש לכך מחשבה…
לדלת שני תפקידים עיקריים: מחד עליה לייצר חציצה בין חללים ומאידך, לאפשר מעבר בינהם. על הדלת לייצר מחסום מלא או חלקי למבט, לקול ולטמפרטורה.

אדריכלות ירוקה – תכנון ירוק ובנייה בת קיימא

בניה ירוקה נקראת גם בניה בת קיימא, כלומר, בניה המנסה לקיים מצב או תהליך לאורך זמן. הכוונה היא לאופן בניה העונה על צרכים של משתמשים עכשוויים מבלי שיסכן את אפשרות הדורות הבאים של המשתמשים לספק את צורכיהם שלהם.

השפעה סביבתית – הגיגים על מה שבין תכנון לביצוע

תכנון אדריכלי טוב הוא כזה שלוקח בחשבון את צרכי הלקוח והתקציב ומצליח לייצר באמצעותם חללים שאנשים רוצים לשהות בהם ובקרבתם. חללים כאלו יתחשבו גם בסביבה מבחינה חזותית ומבחינת קיימות ולא יתעלמו ממנה בשם רצונות המזמין.

לקראת שיפוץ או הרחבת הבית / בניית קומה שנייה

ריענון וחידוש לשיפור איכות החיים, שיפוץ בגלל התרחבות המשפחה, תוספת בניה לצורך השכרה, שיפוץ לצורך שיקום תשתיות בלויות, שיפוץ לפני כניסה לבית חדש או שיפוץ והרחבה לפני מכירה.
כל אחת מהסיבות שהובילה אותנו לקבל החלטה על שיפוץ או הרחבת הבית מחייבת התייחסות שונה אך כולן כאחת יביאו בסופו של דבר לעליית ערך הנכס שברשותנו בעשרות אחוזים.

שלוש ארבע ולעבודה…

לעיתים קיימת נטייה של בעלי המקצוע השונים לשנות את סדר הביצוע של תהליך הבניה בהתאם לנוחות (זמינותו של מכשיר כזה או אחר, זמינותו של איש המקצוע עצמו וכד'), אולם חשוב להקפיד על הסדר על מנת לאפשר תוצאות מיטביות וטיפול נכון בכל מרכיב במערכת הכוללת של הבניין, תוך כדי הבנייה ולאחר מכן בתפקוד השוטף של הבית.

>
1
2
3
<
 
אפשרויות שיתוף

נגישות