תכנון אדריכלי בתים פרטיים

בית פרטי בעמק – תמרת

בישוב תמרת – ישוב מטופח  בעמק יזרעאל, החליטו זוג הורים לשני ילדים שכבר אינם גרים בבית באופן קבוע שביתם הנוכחי גדול מדי ולא מספיק נח עבורם.
מאחר שהתב"ע החלה בישוב מאפשרת לבעלי מגרשים גדולים לבנות בית נוסף על אותו המגרש, נתבקשתי לתכנן בית חדש בהתאם לצרכים החדשים ועל פי החלומות המעודכנים.

המגרש הנתון הוא בעל הפרשי מפלס גדולים של כ 7 מ' בין הרחוב לבין מפלס הבית הוותיק.
המסגרת הגדירה בית בגודל של עד 140 מ"ר, שטוח, עם גישה ישירה מהמכונית כהכנה לגילאים מבוגרים יותר, צופה אל הנוף המרהיב, עם מרחב ישיבה חיצוני שניתן להשתמש בו גם בשעות החמות, ובסגנון כפרי חם ומזמין.
בהתאם לנ"ל תוכנן הבית על גבי המדרון בהפניה דרומית, ליצירת אזור ישיבה שקל להצליל אותו במידת הצורך, ניתן דגש לקשר עם הגינה ומבטים אל הסביבה הקרובה והרחוקה, תוכננה גישה עם רכב עד לכניסה האחורית, בעוד שהכניסה הישירה מהרחוב היא באמצעות נהר מדרגות שמתפתל במעלה מסלעה גבוהה ומטופחת.
מדלת הכניסה נמשך המבט ישירות אל פתח גדול שממנו נשקפת צמחיית הפטיו ודרכו נכנס אור אל פינת עבודה נעימה ואל המעבר הראשי בבית.

העבודה עם בעלי הבית התנהלה בשיתוף פעולה מלא ותוך הפרייה הדדית מושלמת.
חלק גדול מהעבודות שתוכננו על ידי בוצעו באופן עצמי ע"י בעל הבית שניחן בידי זהב ובכישרון רב, כך הפרגולה מקורות עץ גדולות במיוחד, מעקות הברזל, הגינה ועוד.
כל פרטי הנגרות, כולל המטבח, תוכננו על ידי ויוצרו במיוחד עבור הלקוחות, כל הפריטים הקנויים נבחרו יחד בהרמוניה עם בעלת הבית שטעמה משובח.
התהליך המיוחד הזה הוביל לקשר שנבנה ונשמר ביננו גם לאחר סיום הפרויקט.

התוצאה לפניכם.

מימין נמצא סיפור על מסע שהושלם. למעלה נמצא סיפור על מסע שהושלם. ופה יכול להתחיל גם המסע המשותף שלנו,
אני סקרנית להכיר אתכם ולשמוע על החלום שלכם!
אבל זה יתאפשר רק אם תשאירו פה את הפרטים שלכם (-:

  1
  2
  3
  4
  1
  2
  3
  4
  1
  2
  3
  4
  1
  2
  התכנון מצא חן בעיניכם? שתפו אותו

  נגישות